Snel Yoghurt Ananasijs

Geplaatst op 02 jun 2017
Home / Recepten / Snel Yoghurt Ananasijs
4,0 Bekijk reviews

Wat hebben we toch al een boel mooie dagen achter de rug. Vorige week steeg de temperatuur alleen maar en deze week is het ook behoorlijk goed te doen. Jammer dat je in Nederland nooit weet hoe lang het duurt maar als het dan mooi weer is, dan genieten we er met zijn allen volop van. Dé tijd van het jaar om eindeloos te barbecuen en zo’n sessie af te sluiten met lekker ijs. Een bolletje bij de ijsboer halen is natuurlijk altijd een goede optie, en een bak ijs van de supermarkt ook, maar je maakt het zelf in een handomdraai.

Yoghurtijs

En om nou niet iedere keer ijs te eten waar waarschijnlijk een hoop suiker aan is toegevoegd, kun je voor een gezondere variant kiezen in de vorm van yoghurtijs. Het wil niet zeggen dat als je ergens yoghurtijs koopt, er standaard geen suiker aan is toegevoegd (check het even als je dat belangrijk vindt). Maar maak je het zelf, dan ben je verzekerd van een ‘slankere’ variant. En eerlijk waar, net zo lekker. Ben je een yoghurtliefhebber, dan is dit waarschijnlijk een recept naar je hart.

Zelf hou ik van heel zoet ijs met koekjes en karamel. Een bak stroopwafel-ijs van Hertog is mijn favoriet (haal ik maar niet te vaak in huis want die gaat binnen 2 dagen op). Maar, een goede tegenhanger is voor mij ijs met een fruitsmaak. Mango of frambozen bijvoorbeeld, en dan het liefste sorbetijs.

En laat dit ijs nou net een beetje daarop lijken. Het is iets romiger, maar dit Ananas-ijs is heel lekker fris en perfect voor een zomerse barbecue avond.


3M8A1286

3M8A1254

Snel Yoghurt Ananasijs

Geschreven door: Sabine
4 van 1 stem
2 personen

Ingrediënten

  • 250 gram Griekse yoghurt
  • 250 gram ananas bevroren
  • 2 eetlepels honing

Instructies

  • Ik gebruikte mijn blender voor dit ijs. Je kunt alle ingrediënten erin stoppen en de blender eerst op de ijsblokjesstand zetten, dan worden de bevroren stukjes ananas wat makkelijker vermalen. Mix vervolgens op de gewone stand tot het een mooi romig ijs is. Voeg meer honing toe als je het ijs zoeter wil hebben.
Heb je dit recept al eens geprobeerd? Laat dan een reactie achter!
Vond je dit recept lekker?
Laat alsjeblieft een review achter

Foto van Sabine
Sabine
36 jaar, oprichter van OhMyFoodness, staat fulltime in de keuken en reist anders de wereld over. Houdt van fotograferen, filmen. Gaat naar bed en staat op met (de gedachte aan) eten. Woont samen zoontjes Vic (maart 2017) en Cody (november 2019), hond Cass en katten Dino en Charlie in Apeldoorn. Auteur van 8 kookboeken waaronder de bestsellers Het Slowcookerboek en Het Cheesecakeboek.

Dit vind je misschien ook leuk

3x Bijgerechten voor de Kerst
Kerstvideo: 5x bijgerechten voor het Kerstdiner
Kerst recepten
Zoete aardappelsalade met verse vijgen
Salades
Baileys sundae
Fastfood Friday: Baileys sundae
3,1
15m
Drinken
Chocolade-notenrotsjes
Video: Chocolade-notenrotsjes
Vegetarische recepten
4 from 1 vote (1 rating without comment)

Beoordeel dit recept en laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hoe vond je dit recept?

Klik op de sterren om een beoordeling te geven.

Rating recept