Ik waarschuw je vast maar even: dit gaat niet het meest inspirerende eetoverzicht zijn dat je van me hebt gezien dit jaar. Sterker nog, ik heb getwijfeld of ik dit artikel überhaupt wel moest plaatsen, maar aangezien ik weet dat er mensen zijn die dit standaard lezen op zondag, vond ik toch dat ik even van me moest laten horen.
In de nacht van zondag op maandag werd ik namelijk gevloerd door buikgriep en die was goed aanwezig. In zoverre dat ik de een groot deel van de week geen eten kon binnenhouden en als een slappe vaatdoek door huis bewoog. Pas op donderdag at ik voor het eerst weer iets dat binnen wilde blijven, maar de hele week is het blijven rommelen.
Bereid je dus voor op een kort eetoverzicht.

Zaterdag
We trappen de eetweek nog vrolijk af! We planden een grote logeerpartij (met alle vier de kids) en ik maakte voor het avondeten een grote schaal macaroni met gehakt. Het paste maar nèt in de schaal en van tevoren dacht ik dat het veel te veel zou zijn, maar dat viel reuze mee. Ik moet nog altijd een beetje wennen aan het koken voor zes af en toe.

Zondag
Ik had de ingrediënten voor mijn zelfgemaakte roerbakmie al in huis en aangezien het zo’n maaltje is die je in een handomdraai in elkaar flanst, vond ik het een ideaal gerecht om op de planning te zetten voor zondagavond. Dus zo gezegd zo gedaan. We aten het lekker bij de televisie op, want we zaten middenin een Harry Potter film-marathon afgelopen week – haha.
Maandag t/m woensdag
Niks, noppes, nada, niënte. Er bleef nog geen droge cracotte binnen, dus ik heb niets om je te laten zien – helaas.

Donderdag
Eigenlijk stond er een kerstdiner van mijn werkplek (Workmode) op de planning, maar zonder een greintje energie in mijn lijf, leek me dat niet zo’n sterk idee. Omdat ik hoopte dat een beetje eten IETS van energie zou geven, at ik een bakje met pasta aan het eind van de middag. Dit was direct genoeg voor de rest van de dag maar hé, het is beter dan niets.

Vrijdag
Voor het avondeten van vrijdag waren we op zoek naar iets makkelijks, met niet al te ingewikkelde en sterke smaken. We namen een plaatpizza-verspakket mee van Plus en die…. was niet per se voor herhaling vatbaar haha. De pizzasaus smaakte werkelijk naar niets, net als de rest van de ingrediënten. Maar goed, er gingen weer wat groenten naar binnen en ik had voor het eerst ook echt trek; dus dat was een goed teken.
Ik geloof niet dat ik eerder zo snel klaar was met het schrijven van dit artikel – haha. Doffe ellende vond ik het zelf afgelopen week, maar ik ben blij dat de eetlust langzaam weer terugkeert. Precies op tijd voor de feestdagen.
Hiermee sluit ik dan ook direct het jaar in eetoverzichten af. Ik ga kerstvakantie vieren met mijn familie en deel de komende twee weken geen eetoverzichten.
Ik zie jullie weer in het nieuwe jaar! x
