Sab’s Eetoverzicht week 31 – 2026

Zo, daar zijn we weer. Weer heel even in het land der levenden. Mijn zomervakantie is een beetje versnipperd dit jaar en de eerste trip zit erop. Wat was het gewèldig in Noorwegen. Wat een land en wat is het buitenleven heerlijk.

Afgelopen week moest ik echter wel weer over tot de orde van de dag. Ik was weliswaar (amper) thuis maar bivakkeerde in het huis van de liefde, maar ik was wel gewoon aan het werk. Dat betekent dus ook weer een nieuw eetoverzicht voor jullie. Het was een mengelmoesje van alles en weinig spectaculair deze week wat eten betreft. Het gaat toch even anders als er twee (slecht) etende kinderen mee moeten eten, maar dat is helemaal prima.

Met het warme weer heb ik nooit zoveel zin om te eten en vind ik het vooral altijd bijzonder lastig te bedenken wat we dan moeten eten. Dus dat we dat nu een beetje moesten laten afhangen van kids, kwam best goed uit.

Zaterdag

Eén van de lievelingsgerechten van mijn oudste bonus is spinazierisotto met kip en gekookt ei. Ze vroeg of ik dit voor ze wilden maken zaterdag en dat was natuurlijk helemaal ok. Het liefst eten ze dit altijd als ik er ben, maar aangezien het nu alweer even geleden was, ging het eten rap naar binnen.

Zondag

We waren zondag op pad om te kijken naar een daktent, sinds Noorwegen zijn we helemaal verkocht en willen we dit zelf ook. Het was onwijs druk in de winkel, dus we besloten het avondeten vrij simpel maar heel lekker te houden: hele kip met aardappeltjes uit de oven en wat groenten erbij.

Maandag

Het andere lievelingsgerecht in dit huis: vlinderpasta. Dit staat eigenlijk iedere week wel een keer op tafel, maar normaal gesproken eet ik dan natuurlijk niet mee. Nu mocht ik aanschuiven want aan deze ‘klassieker’ durf ik mijn handen niet te branden haha. Het is overigens gewoon farfalle met bolognesesaus (uit pot), gehakt en geraspte kaas. Ultiem comfort food dus.

Dinsdag

Dinsdagavond aten we apart van elkaar, iets met het leven met een brandweerman die werd weggeroepen, dus ik kookte twee keer. AGV’tje voor de kinderen en voor onszelf maakte ik Griekse tomatenrijst met kipgyros en Griekse salade. Ik deed er na het maken van de foto nog een schep kwark bij trouwens.

Woensdag

Ik reed woensdag naar mijn eigen huis want er stond een kookdag op de planning en daar heb ik toch echt mijn eigen spullen voor nodig. Gelukkig kon er wel een hoop mee naar huis voor het avondeten ’s avonds. Er stond nog een restje Griekse salade op tafel, samen met zelf gemaakte labneh en souvlaki, met erbij wat platbrood en frietjes. Feestmaal zo hoor!

Donderdag

Mijn lief en ik waren donderdag de hele dag met de motor op pad, opnieuw op zoek naar een geschikte daktent. Daarvoor reden we binnendoor helemaal naar Baarn, een flink eind rijden vanaf omgeving Zwolle. Het avondeten hielden we dan ook lekker simpel: gekruide aardappelpartjes uit de Airfryer, kip cordon bleu en doperwtjes met worteltjes.

Vrijdag

Na de verjaardag van mijn moeder reden we terug naar het huis van de liefde. Ik had de jongste beloofd hem te leren fietsen zonder zijwieltjes, dus uiteindelijk gingen we vrij laat aan tafel. Daar hadden we op geanticipeerd, want we schoven alleen wat pizza’s in de oven.

Morgen komen mijn eigen jongens weer thuis van de vakantie met hun vader, dus ik ga ook weer naar huis. Vrijdag vertrekken we met z’n allen met de boot naar Ameland voor onze gezinsvakantie, dus het wordt een korte (werk) week met een wat korter eetoverzicht aankomende zondag.

Maar: wel zin in!

Fijne zondag! x

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Close
© 2011-2023 OhMyFoodness. Zowel beeld als tekst mogen nooit zonder toestemming worden overgenomen.
Close